СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційна влада в Криму почала складати протоколи про адміністративні правопорушення за участь в поодиноких пікетах 14 жовтня. Про це повідомили на сайті "Кримської правозахисної групи".

Так, у соціальній мережі Facebook опублікували протокол, складений на жителя Криму Усеїна Усеїнова.

— 14 жовтня о 12 годині Усеїнов, перебуваючи на автодорозі Армянськ—Сімферополь на вул. Воронежська с. Софіївка, тримаючи в руках плакат з написом "Мусульмани Криму — не терористи і не екстремісти", брав участь у публічній акції, що проводиться жителями Криму під виглядом одиночних пікетів, — сказано в протоколі.

Його звинуватили у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 5 чт. 20.2 Кодексу про адміністративні правопорушення Російської Федерації.

Крім Усеїна Усеїнова, ще 10 осіб отримали повістки. Від них вимагають з'явитися до поліції для складання адмінпротоколу.

Ці повістки опублікували Ділявер Асанов і Муслім Заврієв на своїх сторінках в Facebook.

Виклик до поліції пов'язаний з одиночними пікетами.

Нагадаємо, 14 жовтня по всьому Криму люди вийшли з поодинокими пікетами, протестуючи проти свавілля окупантів відносно кримських татар. Люди вийшли на пікети з плакатами, на яких написано: "Зупиніть свавілля силовиків Криму", "Насиллям — милим не будеш", "СТОП! Арешти, обшуки, крадіжки мусульман!", "Звинувачення в тероризмі та екстремізмі — це геноцид кримських татар" .

QHA