СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

7 листопада Роздольненський районний суд в окупованому Криму почав повторний процес у справі українського політв'язня Володимира Балуха, обвинуваченого в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки в будинку на горищі, які нібито виявили під час обшуків.

Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода Антон Наумлюк на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Обшук був уже третім за два роки. До цього Балуха кілька разів судили в адміністративному порядку, штрафували і заарештовували. У 2014 році він повісив на свій будинок український прапор, який кілька разів зривали поліцейські, і відмовився від російського громадянства. Балуха засудили на три роки і сім місяців, після апеляції справа була відправлена ​​на повторний розгляд, який розпочався сьогодні, — написав він.

Раніше QHA повідомляло, що Роздольненський районний суд продовжив арешт українського активіста до 16 січня 2018 року. Під час дебатів прокурор заявив, що підстав для зміни тримання під вартою не з'явилося, і що Балух, перебуваючи на волі, нібито може почати знову займатися «протиправною діяльністю».

Нагадаємо, 4 серпня суд виніс вирок Балуху — 3 роки і 7 місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2 жовтня справу українського активіста відправили на додаткове розслідування.

ФСБ затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року під приводом того, що на горищі його будинку нібито були виявлені 90 патронів і кілька тротилових шашок.

QHA