СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Криму в рамках весняного призову 2017 року лави Збройних сил РФ планується призвати від 1,5 до 2 тисяч жителів півострова. Про це російському інформаційному агентству розповів так званий «військовий комісар Республіки Крим» Анатолій Малолітко.

— Цього року призов до Криму буде трохи вищим, ніж ми закликали восени. Це пов'язано із необхідністю для Чорноморського флоту отримати тих чи інших фахівців. Ми плануємо в межах від півтора до двох тисяч кримчан, повідомив «комісар».

При цьому він зазначив, що для навчання кримчан до рівня військових фахівців армії окупантів з РФ важливо, щоб частина призовників служила «на материку», маючи на увазі територію Росії. «Комісар» повідомив про плани відправити до військових частин Російської Федерації 150-200 кримських призовників.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, одним з пунктів резолюції «Про становище в галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі (Україна)», прийнятої Генеральною асамблеєю ООН 19 грудня 2016 року зазначено, що країні-окупанту РФ забороняється призивати на військову службу жителів окупованих територій.

ФОТО: інтернет

QHA