СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана влада окупованого Криму планує провести навесні Дні кримськотатарської культури у столиці Туреччини — Анкарі. Про це повідомив так званий віце-прем'єр кримського уряду Георгій Мурадов.

Мурадов заявив, що кримськотатарський народ є одним з народів РФ.

— Ми діємо у рамках закону РФ про підтримку співвітчизників, які проживають за кордоном. Кримськотатарський народ є одним з народів Російської Федерації, і ми допомагаємо в роботі зі співвітчизниками за кордоном як суб'єкту федерації. В рамках надання сприяння кримським татарам у зв'язках з їхніми співвітчизниками за кордоном ми і проводимо ці Дні культури (в Анкарі), — зазначив він.

Так званий віце-прем'єр підкреслив, що Дні кримськотатарської культури проведуть на майданчику Російського культурного центру в Анкарі.

— Покажемо фотовиставку, у тому числі відремонтований Ханський палац, ... концерт кримськотатарської культури, привеземо книги кримськотатарською мовою. Збираємося зробити гарний захід, який зміцнить розуміння у кримських татар, які живуть в Туреччині, про те, що їх батьківщина — Крим, де кримські татари є одним з народів, чия мова визнана державною, розвивається успішно, і кримські татари тут живуть у гармонії в рамках міжнаціональних відносин, — заявив він.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що ті, хто руйнує Ханський палац в окупованому Бахчисараї, повинні за це відповідати.

QHA повідомляло, що в Бахчисараї окупанти руйнують Ханський палац. Палац-музей закрили на 4 дні під надуманим приводом і виставили з усіх боків охорону.

Джерело: Кримінформ

QHA