СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Самопроголошена влада окупованого Криму планує закінчити підготовчі роботи на зруйнованій у результаті зсуву ділянці траси Сімферополь — Севастополь у червні. Після цього на вказаній ділянці буде тимчасово запущений рух.

Надалі, за словами «першого заступника директора департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури» Євгена Ісакова, планується капітальний ремонт ділянки траси.

— Найближчим часом буде укладений контракт на проведення відновлювальних робіт. Припускаємо завершити в червні, після чого буде організований тимчасовий рух автотранспорту. Тимчасовий — тому що в подальшому буде організований капітальний ремонт ділянки, — заявив кримський чиновник.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рух на ділянці траси Сімферополь — Бахчисарай — Севастополь в окупованому Криму було обмежено увечері 9 березня в зв'язку з проведенням термінових ремонтних робіт через зсув, що відбувся раніше.

10 квітня Слідчий комітет Росії почав розслідування справи про халатність «Севавтодора» у зв'язку з обвалом на трасі Севастополь — Сімферополь у районі Мекензієвих гір.

ФОТО: інтернет

QHA