ФЕОДОСІЯ (QHA) -

В окупованому Криму в селі Берегове під Феодосією під приводом благоустрою пляжів знищують червонокнижні рослини. Про це повідомив кримський громадський активіст Сергій Ципкін через сторінку в Фейсбук.

Він повідомив, що під час знищення рідкісної флори на місці був присутній і спостерігав за процесом син «глави адміністрації» населеного пункту, який є місцевим «співробітником Мінекології».

— «Благоустрій» по-Феодосійськи триває. Сьогодні з дозволу голови адміністрації села Берегове на пляжі проводилися роботи, в результаті яких були знищені червонокнижні рослини. Викликаний на місце співробітник Міністерства екології та природних ресурсів Республіки Крим (за сумісництвом син глави адміністрації Берегового) був присутнім і тихо пішов.

Нагадаємо, як повідомляло QHA,  наприкінці листопада 2016 року в Феодосії за розпорядженням місцевих чиновників вирубали червонокнижні сосни. На заяви за цією подією місцевих активістів у поліції реагувати відмовилися, пославшись на те, що у рослин немає власника.

ФОТО: інтернет

QHA