КИЇВ (QHA) -

Окупанти відправили студентів підтримувати Путіна в футболках з написом не кримськотатарською, а татарською мовою. Про це написав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

— У Криму безмозкі куратори від ФСБ змусили десяток студентів незрозуміло яких національностей продемонструвати, нібито від кримських татар, "підтримку" Путіну ... Одягли їх у майки з написом "Путін алдг'а", що мало б означати "Путін вперед". При цьому, мерзоті ФСБ-шній по цимбалах, де кримськотатарська, а де татарська. Для них, російських окупантів, всі неруські однакові ..., — написав він.

Чубаров зазначив, що кримськотатарською "вперед" передається словом "ögge", а "алдг'а" кажуть у Татарстані.

— До речі, ми й не маємо сумніву, що настане час, коли потужний клич "Алдг'а Путін'ге к'арши!" ("Вперед проти Путіна!) струсоне увесь Татарстан, — заявив Чубаров.

Нагадаємо, в анексованому Криму окупанти примусили студентів вийти на акцію в футболках з написом "Путін алдг'а". Як повідомляють підконтрольні Кремлю кримські ЗМІ, "кримська молодь провела флешмоб на підтримку президента Росії".

Одним з організаторів акції виступила «Регіональна національно-культурна автономія кримських татар Республіки Крим», яку очолює колаборант Ейваз Умеров.

QHA