СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму у підконтрольному Кремлю Центральному районному суді Сімферополя сьогодні мало відбутися засідання у так званій «справі 26 лютого», однак його перенесли. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

У «Кримській солідарності» відзначили, що засідання перенесли через відсутність судді.

— Сьогодні, 8 лютого, о 10:00 в Центральному районному суді міста Сімферополь мало відбутися чергове засідання у справі «26 лютого». Як повідомляє активіст "Кримської солідарності", засідання було перенесено у зв'язку із відсутністю голови, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що 30 січня в окупованому Криму у Сімферополі відбувся суд над фігурантами так званої «справи 26 лютого» Мустафою Дегерменджі та Алі Асановим. Незважаючи на те, що судове засідання мало відбуватися у закритому режимі, людей все ж таки впустили до зали суду.

Нагадаємо, що Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України та опір російській окупаційній армії.

Раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що під час мітингу 26 лютого біля будівлі Верховної ради Криму до лав протестувальників прослизнули провокатори зі зброєю, які могли відкрити вогонь по людям.

QHA