СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд переніс розгляд справи одного з лідерів кримськотатарського національного руху Ільмі Умерова на 2 серпня. Про це повідомила дочка Умерова Айше.

— Зараз Ільмі Умерову подзвонили з Сімферопольського районного суду і повідомили, що наступне засідання відбудеться не 30 серпня, як вчора було оголошено суддею Кулешовим, а 2-го, тобто за звичайним графіком к наступну середу, — зазначила Умерова.

Вона підкреслила, що згідно із законом подібні рішення можуть бути оголошені тільки к суді — телефонним дзвінком про засідання не повідомляють.

На вчорашньому засіданні у підконтрольному Кремлю Сімферопольському районному суді у справі Ільмі Умерова відбувся допит стороною захисту слідчого ФСБ Ігоря Скрипки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі неправильно переклали.

ФОТО: інтернет

QHA