СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму підконтрольний Кремлю Сімферопольський "суд" засудив громадянина України Андрія Захтєя до шести років і шести місяців колонії суворого режиму.

Також окупанти оштрафували українця на 220 тис. рублів.

— Запобіжний захід — тримання під вартою — залишити без зміни до вступу вироку в законну силу, — заявив "суддя" Сергій Погребняк.

Натомість, адвокат «українського диверсанта» повідомив журналістам, що має намір подати апеляцію.

Раніше QHA повідомляло, що так зване управління ФСБ РФ у Республіці Крим та місті Севастополь завершило розслідування у відношенні обвинуваченого окупантами у нібито підготовці диверсій на окупованому півострові Андрія Захтєя.

Нагадаємо, ФСБ Росії 10 серпня 2016 року заявила про запобігання в окупованому Криму терористичних актів, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації якоїсь агентурної мережі. У справі про підготовку диверсії було затримано семеро осіб. Керівником групи був оголошений Євген Панов, а його спільником — Андрій Захтєй.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російської ФСБ назвали фейком.

Президент України Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними.

Джерело: Кримінформ

QHA