СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий глава окупованого Росією Криму Сергій Аксенов оголосив Великдень, Трійцю, Ораза-байрам і Курбан-байрам святковими днями.

Про це йдеться в указі, опублікованому на офіційному порталі колабораційного уряду Криму.

— Оголосити неробочими святковими днями: 9 квітня 2018 року у зв'язку із святкуванням Світлого Христового Воскресіння (Великдень), 28 травня 2018 року у зв'язку із святкуванням Дня Святої Трійці, 15 червня 2018 року у зв'язку із святкуванням Ораза-байрам, 21 серпня 2018 року у зв'язку із святкуванням Курбан-байраму, — йдеться у документі.

Раніше так зване міністерство праці та соціального захисту Криму підготувало виробничий календар на 2018 рік, який передбачав 119 неробочих днів. З виходом указу Аксенова їхня кількість зросла до 123.

Раніше повідомлялося, що в Україні зміниться календар святкових днів. 8 березня пропонується перейменувати в День боротьби за права жінок, з позбавленням його статусу вихідного дня. 1 травня залишається святом, але не як Міжнародний день солідарності трудящих, а як День праці. Також залишається в силі пропозиція щодо перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня.

QHA