БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

В окупованому Криму в Бахчисараї підконтрольні Кремлю силовики обшукують будинок кримськотатарського активіста, делегата Курултаю, члена міського Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва. Про це повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля на своїй сторінці в Facebook.

— У Бахчисараї у 6 мікрорайоні в будинку кримськотатарського активіста Мустафаєва Мустафи проводиться обшук, — написав він.

Активіст Сервер Мустафаєв на своїй сторінці в Facebook написав, що біля будинку Мустафи вже збираються люди.

За попередньою інформацією, цей обшук пов'язаний з діяльністю сина Мустафаєва. Сам активіст просив не розводити паніку і не збирати людей біля будинку.

QHA повідомляло, що в Сімферопольському районі за рішенням "суду" силовики провели виселення сім'ї кримських татар Сеїтнебієвих з дому. В ході виселення кримських татар застосовували грубу фізичну силу. За попередньою інформацією, сім'ю виселили через проблеми з документами.

Нагадаємо, раніше обшук проводили у будинку вчительки молодших класів, викладачки кримськотатарської мови Ленари Мустафаєвої та її чоловіка Мустафи.

Після обшуку Мустафу Мустафаєва відвезли до Севастополя.

Пізніше син Мустафаєва розповів подробиці ранкових обшуків. Він заявив, що силовики прийшли до будинку сім'ї о 8 ранку і виламали двері.

QHA