СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Київський суд в окупованому Криму обрав запобіжний захід кримськотатарському активісту Наріману Мемедімінову. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Суддя Білоусов М.М. продовжив термін утримання під вартою Мемедемінову Наріману терміном на 1 місяць і 24 дні, — йдеться у повідомленні.

На засідання «суду» допустили лише дружину і близького родича.

— Рідна сестричка Нарімана, будучи в положенні, залишилася сидіти в коридорі. Як і ті, хто прийшов підтримати Нарімана.

QHA повідомляло, що 22 березня правозахисники і журналісти склали заяву, в якій вимагали від так званої влади окупованого Криму і РФ звільнити Нарімана Мемедімінова.

Активісти громадського об'єднання «Кримська солідарність» закликають взяти участь у флешмобі на підтримку Нарімана Мемедімінова, оскільки ФСБ в окупованому Криму відкрила на кримськотатарського активіста справу. Мемедімінова підозрюють в «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

У будинку Нарімана Мемедімінова в селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедімінова до Сімферополя.

Нагадаємо, силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA