СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Кримчанин Володимир Дудка, затриманий окупантами у рамках так званої «справи кримських диверсантів», заявив на суді, що у СІЗО Сімферополя йому та іншим затриманим не надають необхідну медичну допомогу. Про це повідомляє «Кримська правозахисна група» через Facebook.

За словами правозахисників, затриманий скаржиться на холод і протяги у СІЗО, через що у нього загострилися хронічні захворювання. Також Володимир Дудка повідомив, що передачу необхідних медикаментів йому затримали на місяць.

Захисник Володимира Дудки відправив адвокатський запит до медсанчастини СІЗО про стан здоров'я свого підзахисного, але відповіді не отримав.

Нагадаємо, 26 січня 2017 року у «Севастопольському міському суді» відбулося судове засідання. Суд відхилив скаргу на рішення «Ленінського районного суду міста Севастополя» і залишив Володимира Дудку під вартою до 8 березня 2017 року.

Як раніше повідомляло QHA, так звана «диверсійно-терористична група, що працює за вказівкою Міністерства оборони України» була затримана співробітниками ФСБ 9 листопада у місті Севастополі.

Пізніше з'ясувалося, що затримані окупантами у Криму «українські диверсанти» — це експерти аналітичного центру «Номос» Дмитро Штибліков та Олексій Бессарабов, а також ветеран розвідки Володимир Дудка.

ФОТО: інтернет

QHA