СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Правозахисна організація «Кримська солідарність» повідомила, що окупанти на «суді» у «Бахчисарайській справі» не дають води Зеврі Абсеітову.

До зали засідань, де розглядається справа, пустили дружину політв'язня.

Також правозахисники повідомили, що «суд» продовжив фігуранту справи Ремзі Меметову термін ознайомлення зі справою до 14 березня 2018 року.

Нагадаємо, що четверо кримських татар є фігурантами так званої "Бахчисарайської справи". Мусульман звинувачують у приналежності до організації "Хізб-ут Тахрір", яка заборонена в РФ.

12 травня 2016 року в Бахчисараї російські силовики провели низку обшуків в будинках кримських татар, а також в місцевому кафе. У результаті були затримані і звинувачені у тероризмі четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров та Енвер Мамутов. Їх підозрюють в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною.

Раніше QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Київському районному суді Сімферополя розпочалося судове засідання, на якому розглядається питання про обмеження часу ознайомлення з матеріалами справи Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова і Зеврі Абсеітова.

QHA