СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму прокремлівський канал «Крим24» поширює ролики, в яких лякає кримчан гей-прайдом, зносом пам'ятників Леніна і факельними ходами у Києві.

Ролики вийшли у рамках спецпроекту «Паралелі», який, на думку творців, має показати кримчанам відмінності між життям на окупованому півострові і материкової України.

— Ми вирішили створити серію роликів, в яких показуємо нашим телеглядачам, а що було б, якби кримчани не прийшли на референдум у 2014 році, — розповідає про роликах головний редактор прокремлівського телеканалу «Крим24» Катерина Зуєва.

В одному з роликів кримчанам показують знесення пам'ятників Леніну в Україні, які проходили у рамках декомунізації.

 


Також пропагандисти лякають жителів Криму «європейськими цінностями», а зокрема, одностатевими шлюбами, які в Україні так і не легалізовані, і гей-прайдом, який щорічно організовують у Києві.

 

У третьому ролику показують смолоскипну ходу у Києві і протиставляють її святкуванню 9 травня в окупованому Криму. При цьому, пропагандисти не розповідають про те, що у 2015 році Верховна Рада України оголосила 8 травня Днем пам'яті і примирення — як данина пам'яті усіх жертв Другої світової війни.

Кожен ролик супроводжується закликом до кримчан голосувати на виборах 18 березня.

Раніше QHA повідомляло, що Всесвітній конгрес кримських татар закликав бойкотувати вибори в Криму.

QHA