СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У Сімферополі окупанти хочуть призначити директором школи колишнього гримера Ельзару Тинчерову, яка є дочкою прокремлівського муфтія Еміралі Аблаєва.

Про це написала журналістка Ельвіна Сейтбуллаєва на своїй сторінці у Facebook.

— У 44 школі Сімферополя, яку пафосно відкрили цього року, грядуть зміни. У січні 2017 року директором школи була призначена Елеонора Акімова. Зараз же їй відмовляють продовжувати контракт. 29 грудня у неї останній робочий день. На крісло директора претендує дочка прокремлівського муфтія Еміралі Аблаєва Ельзара Тинчерова, написала вона.

Сейтбуллаєва також повідомила, що на цю посаду її лобіює депутат Держдуми РФ Руслан Бальбек. За словами журналістки, дочка прокремлівського муфтія працювала гримером на телеканалі «Міллет».

Ще рік тому на телеканалі «Міллет» Тинчерова працювала гримером, а в новому році може стати директором школи. Колектив і батьки шоковані. Як людина, у якої немає педагогічного стажу, може обійняти таку посаду і відповідати за життя понад 800 дітей, де більшість кримські татари?, повідомила Сейтбуллаєва.

Нагадаємо, раніше екс-директор Бахчисарайського історико-культурного заповідника Ельміра Аблялімова заявила, що в окупованому Криму відбувається культурний геноцид. Про це вона повідомила в ході Міжнародної конференції «Крим 2014-2017: анексована культура».

QHA