ЄВПАТОРІЯ / КЕЗЛЕВ (QHA) -

В анексованому Криму правоохоронці затримали, а потім депортували з півострова 36 українців.

За інформацією силовиків, всі громадяни України працювали недалеко від Євпаторії у селищі Новоозерне на будівництві "об'єкта федеральної цільової програми".

— Іноземці працювали, не маючи на руках відповідного трудового патенту і дозвільних документів від підрядника на надання житлового приміщення, — стверджують окупанти.

Всіх українців окупанти оштрафували за роботу без патенту російського зразка, а частину з них звинуватили у порушенні «режиму перебування на території РФ». Пізніше окупаційний суд Євпаторії ухвалив рішення про депортацію і заборону на в'їзд до Росії у відношенні до 23 з них. Обмеження діятимуть для українців протягом п'яти років.

При цьому російські силовики заявили, що підприємство, на якому працювали українці, також можуть оштрафувати на суму від 250 тисяч до 800 тисяч рублів.

Раніше QHA повідомляло, що в Криму окупанти продовжують переслідувати людей, які працюють без дозволу на роботу російського зразка. Під рейди російських силовиків потрапляють також українці з материкової частини країни.

Джерело: Кримінформ

QHA