СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму так звана влада почала ставити паркани уздовж берега моря.

На Ялтинській набережній окупанти залишили вузьку пішохідну доріжку, огороджену високими парканами з двох боків, яка веде вздовж моря у Лівадію. Огороджені території «приватизували».

Південний берег Криму також обгородили високим парканом «Махон» — охоронна огорожа, виштамповки якої розраховані для кріплення датчиків. Її використовують як додаткове огородження, проте в Криму її ставлять замість основної, оскільки «Махон» російського виробництва у два-три рази дешевше зварної решітки.

Окупанти збудували паркани також на набережних Ялти і біля ялтинського вокзалу, перон якого також огороджений і знаходиться під охороною.

Директор ДаУП РК Кримавтотранс Ігор Коробчук заявив, що паркани тимчасові та їхнє розміщення будуть коригувати для зручності людей.

— Закритою буде тільки транспортна зона, звідки відправляються автобуси. Туди можна буде потрапити тільки за наявності квитків. Це дозволить контролювати безквиткових пасажирів і «передачки», які водії возять, не знаючи, що в них.

QHA повідомляло, що окупанти вирішили у цьому сезоні знизити ціни на відпочинок в Криму. Так званий міністр курортів і туризму окупованого півострова Вадим Волченко заявив, що окупанти підготували сільськогосподарський комплекс з постачання усіх груп товарів безпосередньо туди, де відпочивають туристи.

Джерело: Примітки

QHA