СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

23 березня в окупованому Криму в підконтрольному Кремлю Київському районному суді відбудеться засідання щодо обрання запобіжного заходу кримськотатарському активісту Наріману Мемедімінову. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Засідання «суду» призначили на 14:00 (13:00 за Києвом).

— Сьогодні, 23 березня 2018 року, в Київському районному суді очікується суд з обрання запобіжного заходу Мемедемінову Наріману. Час початку судового засідання — 14:00. Суддя Білоусов.

Активісти закликали підтримати громадського журналіста.

QHA повідомляло, що активісти громадського об'єднання «Кримська солідарність» закликають взяти участь у флешмобі на підтримку Нарімана Мемедімінова. У «Кримській солідарності» відзначили, що тиск на Мемедімінова — тиск на «Кримську солідарність», як на платформу активістів, і «продовження репресивної політики РФ проти інакомислення, яка проявляється у тому, щоб змусити мовчати найактивніших».

Раніше ФСБ в окупованому Криму відкрила справу на затриманого Нарімана Мемедімінова. Кримського татарина підозрюють у «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

У будинку Нарімана Мемедімінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедімінова до Сімферополя.

Пізніше активісти повідомили подробиці обшуку в будинку активіста.

Нагадаємо, силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA