КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 26 січня, у Києві біля посольства Чехії роздяглася активістка Femen Олександра Немчінова з приводу початку другого туру президентських виборів у цій країні.

Жінка прийшла в образі кандидата у президенти Чехії Мілоша Земана, який відомий дружнім ставленням до Росії і Володимира Путіна.

На тілі Немчінової був напис — "Земан — кульгавий монстр".

— Жахливий вигляд кульгавого монстра повинен відлякати розсудливих чехів від кандидата Земана. Перемога Земана — це перемога Путіна, а перемога Путіна — це смерть вільної Чехії, — заявили в організації Femen.

Нагадаємо, під час першого туру президентських виборів на виборчій дільниці до президента підбігла активістка групи Femen Анжеліна Діаш з оголеними грудьми, на яких було виведено білою фарбою: Zeman — Putin's slut. Після цього 27-річна громадянка України була затримана охороною президента і відправлена ​​поліцією до КПЗ. 14 січня районний суд Праги оголосив їй з формулюванням «за хуліганські дії» вирок: ув'язнення терміном на три місяці умовно, з відстрочкою покарання на рік, депортація і заборона на в'їзд до Чехії протягом року. Звинувачення у кримінальному злочині не висувалося.

QHA повідомляло, що до другого туру виборів вийшли нинішній лідер країни Мілош Земан та його суперник Іржі Драгош. Першого вважають другом Путіна, другого називають «проєвропейським лібералом».

Джерело: Країна

QHA