ЧОНГАР (QHA) -

У селі Чонгар 17 березня відбулося офіційне відкриття телекомунікаційної вишки, яка має забезпечити трансляцію українських теле- та радіоканалів на територію окупованого Криму. Про це повідомив кореспондент УНН з місця події.

Захід відбувся за участі міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка та голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

За словами посадовців, нова телевежа створить інформаційну альтернативу російській пропаганді у Криму.

Після відкриття вишки делегація відвідає КПВВ «Чонгар», де спільно з представниками прикордонної та митної служб огляне прилеглі території, сервісну зону та контрольний пункт в'їзду-виїзду.

Як раніше повідомляло QHA, друга секція вишки висотою 150 метрів, яка дозволить транслювати на анексований Росією півострів українські канали та забезпечить радіомовлення українських радіостанцій, була встановлена ​​2 грудня.

За результатами конкурсу, проведеного Нацрадою України з питань радіо- і телемовлення, радіочастоти отримали чотири компанії, які транслюватимуть свої програми на територію анексованого Криму. Жителі півострова незабаром зможуть почути НТКУ (Центральна дирекція «Українське радіо»), ТОВ ТК «Атлант-СВ» з Києва, «Радіо Крим.Реалії» і ТОВ ТРК «СОФІЯ» з Херсона.

ФОТО: інтернет

QHA