СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Досі невідоме місцезнаходження заарештованих 21 лютого 11 кримських татар. Рідні не можуть ні зв'язатися з ними по телефону, ні провідати у місці відбування арешту. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

— Мені починають дзвонити стурбовані родичі та друзі 11 заарештованих. На сьогоднішній день немає визначеності доль 11 заарештованих кримських татар. Вони не виходять на зв'язок, свого місця розташування не повідомили після прибуття до місця відбування арешту, — написав він.

Адвокат додав, що таким чином порушується чинне на території окупованого Криму російське законодавство.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва в Кам'янці увірвалися озброєні люди.

Через деякий час активісти повідомили в соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю. Затриманим пред'явили звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за ч. 1 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

Після судилищ, які пройшли тогож дня, Марлена Мустафаєва рішенням суду заарештували на 11 діб, а іншим десяти затриманим присудили по п'ять діб адмінарешту.

ФОТО: Антон Наумлюк

QHA