ОДЕСА (QHA) -

Перша скульптура створена з двох старих автомобілів ЗАЗ. Як жартує автор, «Трансукробот» — це одеський дідусь Бамблбі — автобота-розвідника з Об'єднаного всесвіту. У фільмі Майкла Бея «Трансформери» Бамблбі першим прибув на Землю в пошуках Іскри.

— Легенда така, що вони виявилися тут ще до зародження планети та були першими протоукраїнцями. Це одеський дідусь Бамблбі, буде ще бабуся. Це пілотна версія, — розповідає Олександр Мілов.

Скульптура була створена в рамках фестивалю FEST MRII у Миколаєві. Її висота — майже чотири метри, а вага — близько тонни.

Зараз Мілов працює над другим «Укроботом» — «одеської бабусею Бамблбі». Скульптура також буде зроблена з корпусів двох автомобілів ЗАЗ. Презентація чергового металевого гіганта відбудеться в Одесі в серпні цього року.

Нагадаємо, Олександр Мілов — український художник, скульптор і режисер. Він став відомим у 2015 році після отримання гранту щорічного арт-фестивалю Burning Man, що проходить у пустелі Блек-Рок (США, штат Невада), за скульптурну композицію «Любов», а незабаром після цього творчо переробив пам'ятник Леніну в Одесі, перетворивши його на скульптуру, що зображає Дарта Вейдера.

QHA