СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кадрове агентство HeadHunter (НН) проаналізувало кримський ринок праці у другому кварталі 2017 року. Найбільшим попитом напередодні курортного сезону користувалися продавці.

Так, вакансії в сфері продажів склали чверть всіх розміщених у Криму пропозицій. На другому місці за затребуваністю — працівники турсфери, ресторанів і готелів (7%), на третьому — фахівці сфери будівництва і нерухомості (6%). Роботодавці також шукали IT-фахівців, маркетологів і рекламістів (6%).

При цьому у сфері продажів готові працювати 17% кримчан, по 10% становлять IT-фахівці та бажаючі бути керівниками вищої ланки. У сфері будівництва та нерухомості шукали роботу 10% претендентів, у виробничій — 8%. Охочих працювати у турсфері, ресторанах і готелях виявилося всього 5%.

Джерело повідомляє, що у другому кварталі 2017 року у Криму на одну вакансію припадало чотири резюме. Надлишок фахівців спостерігався серед топ-менеджерів (13,2 резюме на одну вакансію) і держслужбовців (7,4).

У той же час відзначається дефіцит медичного персоналу, маркетологів, працівників туристичної сфери, фахівців з продажу, будівництва та нерухомості — у цих профсферах на одну вакансію припадало менше двох резюме.

За даними агенції HH, середня заробітна плата, що пропонувалася у другому кварталі в Криму, склала 30 тисяч рублів (13 177,8 гривні за курсом НБУ на 5 липня 2017 року), а бажана, яку претенденти вказували у резюме, — 40 тисяч рублів ( 17 570,4 гривні).

Найбільш високу зарплату роботодавці обіцяли фахівцям з будівництва та нерухомості (50 тисяч рублів, або 21 963 гривні), IT-фахівцям (40 тисяч рублів — 17 570,4 гривні) і працівникам сфери продажів (37 500 рублів —16 472,25 гривні). 

Нагадаємо, на початку червня у Криму закрилося ще одне відділення дитячої лікарні через масове звільнення лікарів, незадоволених оплатою своєї праці.

ФОТО: інтернет

QHA