КИЇВ (QHA) -

Дзержинський міський суд заочно засудив до довічного ув'язнення трьох бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки», обвинувачених у вбивстві школяра із Краматорська Степана Чубенка 2014 року.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Донецької області.

За версією слідства, в період з 22 по 28 липня 2014 року бойовики Погодін, Москальов і Сухомлинов у селищі Горбачеве-Михайлівка Пролетарського району Донецька викрали 16-річного жителя Краматорська Степана Чубенка.

— 28 липня троє бойовиків, вирішивши вбити викраденого юнака, підвели його до заздалегідь виритої в землі траншеї, поставили на коліна обличчям до неї і по черзі здійснили 3 постріли в область голови. В результаті отриманих вогнепальних поранень Степан Чубенко загинув на місці, йдеться у повідомленні.

Крім цього, кожен із засуджених зобов'язаний виплатити матері вбитого хлопця по 1 млн гривень.

Нагадаємо, в кінці червня у місті Ялті на території окупованого півострова за запитом Інтерполу був затриманий один з командирів так званої «ДНР» Вадим Погодін. Терористові інкримінують ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство заручника або викраденої людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Однак через місяць «влада» Криму випустила його на волю.

QHA