СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У місті Старий Крим так звана поліція відпустила раніше затриманих працівників громадського харчування, які працюють на кримського татарина Алімдара Белялова.

Про це повідомив активіст Абдуллах Якубов на сторінці у Facebook.

За словами затриманих, силовики в масках приїхали близько 7-ї години ранку і почали всіх будити і допитувати.

— Коли ми попросили у них документи, вони не відреагували і документи не показали. На наші запитання вони не відповідали, а тільки говорили, що потім нам все пояснять. Пізніше прийшов старший офіцер і почав питати, хто такі, на наші прохання показати документи заявив, що нічого не повинен показувати.

Після допиту їх відвезли у відділок, де знову допитали.

Почали питати наші дані, як ми тут опинилися. Ми тут перебуваємо легально. Є двоє братів, які приїхали в гості. Нас поки відпустили, там з ними зараз адвокат розмовляє (Маммет Мамбетов).

Раніше QHA повідомляло, що 8 листопада в окупованому Криму знову пройшли обшуки в домівках кримських татар: Сейтумера Сейтумерова, Алімдара Белялова і Ельдара Кантемирова. Повідомляється, що у Белялова під час обшуку забрали гроші (3000 доларів і 60 тисяч рублів) без відповідного протоколу, а також вилучили телефон для проведення нібито експертизи. У відділення "запросили для бесіди" кілька людей, які працюють у Белялова. З будинку Ельдара Кантемирова силовики також для "експертизи" вилучили телефон і ноутбук.

QHA