ФЕОДОСІЯ (QHA) -

Силовики ФСБ лише збираються починати обшук у будинку Ельміри Газієвої в с. Південне Феодосії. При цьому збираються вони його проводити без присутності господарів.

— За розповідями мого батька, який виїхав туди, вони нібито тільки у дворі знаходилися, але всередину не заходили ще. Досі триває ще обшук, зазначила вона у коментарі QHA.

Крім того, за її словами, наразі підконтрольні Кремлю «правоохоронці» мають намір провести ще один обшук у сусідньому селі.

У селі Близькому, теж Феодосія, у Руслана Трубадя теж оточений будинок. Господарів зняли з машини і відвезли до Сімферополя, їх там допитують. Вони (силовики) звідти не збираються їхати оточили вулицю, оточили будинок, повідомила вона.

QHA повідомляло, що сьогодні вранці стало відомо про проведення обшуків і затримання кількох кримськотатарських активістів.

Серед затриманих, які нібито вимагали гроші у громадянина Туреччини в особливо великому обсязі, кримські татари Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, батько фігуранта кримінальної справи про мітинг під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого Мустафи Дегерменджі, Казим Аметов і Куртсеїт Абдуллаєв. Сума хабара, яку вони нібито вимагали у громадянина Туреччини — 7 тисяч доларів.

Нагадаємо, сьогодні після обшуків і затримань, проведених співробітниками ФСБ, від пережитого стресу померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка. Їй було 83 роки.

QHA