ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 29 січня, детективи НАБУ провели обшуки в Адміністрації морських портів України (АМПУ) в Одесі. У результаті було затримано двох колишніх керівників установи та одного заступника.

Про це заявили у Генпрокуратурі.

Відзначається, що був повторно затриманий колишній глава АМПУ Андрій Амелін, колишній заступник Ігор Шуба, а також колишній в.о. начальника АМПУ Юрій Наконечний.

Директор НАБУ Артем Ситник зазначив, що в Одесі затримано 10 осіб за фактом розслідування збитків на сотні мільйонів гривень. Йдеться про тендери щодо днопоглиблення Бердянського і Маріупольського морських портів.

За результатами торгів було укладено договори з ТОВ "Ірида", ТОВ "Техморгідрострой Миколаїв" і ТОВ "Інфлот-Данубіус Ейдженсі", при цьому ціни в договорах були завищені майже вдвічі. Попередня сума збитків, завданих державі, становить близько 300 млн. гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники НАБУ під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводять обшуки на території Одеської, Миколаївської областей та міста Києва. Обшуки проводяться в рамках розслідування, пов'язаного з можливими фактами зловживань під час закупівлі послуг з днопоглиблення у Бердянському і Маріупольському морських портах у 2015 — 2016 рр.

Джерело: Корреспондент.net, 368.media

QHA