КАЛАНЧАК (QHA) -

Ситуація із затриманням співробітниками прикордонного управління ФСБ правозахисників з організації «Кримська правозахисна група» на КПВВ «Каланчак» буде у деталях висвітлена у звіті СММ ОБСЄ, передає журналіст «Центру журналістських розслідувань» з пропускного пункту на в'їзді до Криму.

Спостерігачі стверджують, що інформацію про деталі події вони отримали від співробітників Прикордонної служби України.

— Ми зазвичай проводимо моніторинг інтернет-сайтів, звідки і дізналися про цю ситуацію. Вони (українські прикордонники,  ред.) дали нам загальну інформацію. Все, що ми дізналися, разом із інтерв'ю з іншими людьми ми передамо до нашого головного офісу, і вони, швидше за все, опублікують на нашій офіційній сторінці. Цю ситуацію ми опишемо у звіті нашої команди, і разом з іншою інформацією вона буде опублікована у звіті місії ОБСЄ, сказали журналісту представники ОБСЄ.

Також спостерігачі поспілкувалися із чоловіком затриманої Ольги Скрипник, правозахисником Віссарионом Асеєвим, який перебуває на КПВВ «Каланчак».

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, на адмінмежі з Кримом співробітники ФСБ затримали двох правозахисників із Кримської правозахисної групи — Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна, а також співробітника офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини. Правозахисники поїхали на адмінмежу з окупованих Кримом, щоб провести моніторинг пунктів пропуску з українського боку.

ФОТО: інтернет

QHA