ГОРЛІВКА (QHA) -

Телеканал "Прямий" опублікував перші фото з місця обміну полоненими на околиці Горлівки у КПП "Майорське".

Про це повідомляє Twitter-аккаунт телеканалу.

На кадрах видно кілька автобусів і десятки військовослужбовців.

 

Тим часом всі бажаючі зустріти звільнених у Києві можуть вирушити на військовий аеродром «Бориспіль» сьогодні ввечері. Дехто організовується самостійно, для інших у рамках акції «Зустрінь своїх» запустять безкоштовні автобуси від станції метро «Бориспільська».

— По-перше, тепло вдягніться. Це не термінал з VIP-зоною і кавою по сто гривень за чашку. Тому беріть з собою термоси з гарячим чаєм, а ще прапори, кульки, квіти і плакати, якщо захочете. Для людей це неймовірне свято, друге народження, написав один з ініціаторів акції Юрій Гудименко.

Також організатори просять взяти з собою паспорти, оскільки аеродром  це режимний об'єкт. Звільнених з полону планують привезти на військовий аеродром «Бориспіль» близько 19 години.

Раніше в угрупованні «ДНР» звинуватили українську сторону у затягуванні процесу обміну полоненими.

Там заявляють, що «з боку території, підконтрольної Києву, продовжує рухатися транспорт», через що члени угруповання і полонені «змушені залишатися в точці збору і чекати на закінчення транспортного потоку».

Раніше сепаратистські ресурси повідомили, що колона з українськими полоненими від самопроголошеної «ЛНР» прибула до Горлівки.

Саме тут на пункті пропуску «Майорське», що на околиці міста, відбудеться обмін полоненими.

QHA повідомляло, що бойовики терористичного угрупування «ЛНР» вивели українських полонених з колонії і відправили на обмін.

Терористи вивезли українців, яких утримували в полоні, до місця проведення обміну полоненими. У підконтрольних бойовикам ЗМІ відзначили, що один з українських полонених заявив про свій намір і надалі служити у Збройних силах України.

Зазначимо, що президент України Петро Порошенко під час зустрічі з родичами українських заручників заявив, що немає нічого важливішого, ніж повернути наших воїнів додому. Порошенко підкреслив, що в останні дні робота з підготовки до звільнення тривала у режимі 24 години на добу для того, щоб були задіяні усі необхідні правові механізми для його здійснення.

Нагадаємо, раніше ватажок проросійських терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що "помилував" українських заручників, яких планують обміняти 27 грудня.

QHA