КИЇВ (QHA) -

Переможець національного відбору на «Євробачення-2017» — група O.Torvald впевнена у своїх силах для участі в міжнародному європейському музичному конкурсі. Про це соліст групи Євген Галич заявив на прес-конференції в Києві, передає кореспондент QHA.

— Ми віримо в свої сили протягом всього часу, скільки займаємося музикою. Навіть якщо хтось із нас дає якусь слабинку, ми залишаємося командою, в якій є підтримка один одного, і навіть коли нам складно, а нам зараз складно, ми зідзвонюємося, у нас є чат у Facebook, де ми пишемо слова підтримки для того, щоб ніхто не розкисав, — розповів Галич.

Лідер групи прокоментував ситуацію з виконавцем Melovin, який у фіналі нацвідбору отримав від глядачів максимальну кількість балів, проте не зміг перемогти через низьку оцінку суддів.

— Я вважаю, що Костя (Костянтин Бочаров, справжнє ім'я Melovin. — Ред.) виступив дуже гідно, він тримався молодцем. Більш того, всі домисли фанатів з однієї та з іншої сторони — це особиста справа кожного. У нього приголомшливі фанати, вони за нього готові розірвати. І я б на його місці це цінував. Його фанати роблять самого Melovin тим, ким він є зараз — переможцем шоу X-Factor і переможцем глядацького голосування відбіркового туру «Євробачення», — великодушно сказав музикант.

Однак, за його словами, деякі з найбільш затятих шанувальників Melovin після перемоги групи почали надсилати її pr-менеджеру смс-повідомлення агресивного характеру.

— Мені неприємно, коли до нас доносяться якісь відгомони агресивних фанатів Melovin, але я списую це все на їх вік, хоча це і не погано, — резюмував Галич.

Нагадаємо, 25 лютого був визначений переможець національного відбору, який представить Україну на вокальному конкурсі «Євробачення». Ним стала рок-група під назвою О.Torvald з композицією Time.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею «1944», присвяченій Депортації кримських татар. За результатами голосування національних журі країн-учасниць і смс-голосування глядачів, Джамала набрала 534 бали. Після її перемоги Україна отримала право організувати «Євробачення» у 2017 році.

QHA