СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Декілька журналістів зі Швеції і Франції приїхали до окупованого Криму для освітлення незаконних виборів президента РФ, які відбудуться 18 березня.

Відомо, що на півострів потрапив журналіст з неназваної шведської газети, який буде працювати в інфоцентрі так званої виборчої комісії Криму, а також кореспондент агентства AFP (Агентство Франс Прес), який буде писати репортажі про вибори в Криму.

При цьому, французький кореспондент не уточнив, чи отримував він дозвіл від України на відвідування півострова.

Нагадаємо, згідно з українським законодавством для відвідування окупованого півострова іноземним журналістам треба отримати дозвіл в МЗС. Отримання дозволу в українському міністерстві ускладнене низкою бюрократичних процедур, які, на думку українських правозахисників, перешкоджають роботі журналістів і не дають їм висвітлювати проблеми порушення прав людини на окупованому півострові.

Нагадаємо, що з критикою з приводу проведення виборів президента РФ в Криму виступило багато міжнародних організацій і політики. Проте, за словами заступника голови ЦВК РФ, вибори президента відбудуться в Криму у «штатному режимі». Дату виборів окупанти призначили на день анексії Криму — 18 березня.

Раніше QHA повідомляло, що організатори виборів в Криму мають потрапити під санкції.

Джерело: Кримінформ

QHA