СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Адвокати подали до «Верховного суду Криму» сім апеляційних скарг в адміністративних справах, заведених після обшуків і затримань активістів у Бахчисараї. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив адвокат Едем Семедляєв.

— Сьогодні нами подані сім апеляційних скарг в адміністративних справах, які проходили після обшуків і захоплень у м. Бахчисараї. За результатами розгляду адміністративних справ судом призначений один адміністративний штраф і шість адміністративних арештів кримським татарам, — написав він.

Нагадаємо, вранці 13 квітня у Бахчисараї (окупований Росією Крим) російські силовики увірвалися з обшуками до будинку двох кримських татар Сейдамета Мустафаєва і Ризи Муждабаєва. До обшуків, крім ОМОНу, були залучені представники Росгвардії.

Пізніше російські силовики побили кийками кримських татар, які прийшли підтримати сусідів. За словами очевидців, були чутні постріли. Одна людина була госпіталізована.

Стало відомо, що Сейдамет Мустафаєв після проведеного у нього вдома обшуку був затриманий. Ще п'ятьох — сина і батька Мустафу і Шевкета Абдураманова, Ескендера Меметова (сина політв'язня Ремзі Меметова), Ремзі Зудієва і Мідата Муждабу — також затримали і відвезли до місцевого відділення поліції. Суд виніс затриманим адміністративні покарання у вигляді арештів і штрафів.

ФОТО: інтернет

QHA