ГРЯДА -

Сьогодні, 29 березня, близько півсотні невідомих молодиків перекрили дорогу біля села Гряда на відрізку дороги Львів — Рава-Руська та влаштували провокацію.

— Організатори акції встановлюються. Прибули ці люди, влаштували провокацію на автобусах з львівськими номерами. Раніше вже була спроба провести подібну акцію в підтримку поляків біля міста Мостиська на Львівщині, але тоді правоохоронним органам вдалося попередити і затримати невідомих ще до того, як вони розгорнули свої плакати, — повідомив голова виконкому ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич.

Очевидці кажуть, що група молоді тримає в руках плакати з антиукраїнськими гаслами, написаними польською та українською мовою: "Ні! Геноциду поляків", "Поляки наші брати" та інші.

QHA повідомляло, у ніч на 29 березня в Луцьку в приміщенні Генконсульства Польщі вибухнув снаряд, випущений з ручного протитанкового гранатомета РПГ-22.

Будівля Генконсульства Польщі в Луцьку, яку обстріляли, є житловою, там живе один із працівників консульства. Відзначається, що йому вдалося уникнути травмування через те, що снаряд потрапив не в вікно, а в дах.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бачить в обстрілі Генконсульства Польщі у Луцьку підступи тих, хто намагається перешкодити дружбі між Україною та Польщею.

Петро Порошенко рішуче засудив нічний обстріл Генконсульства Польщі в Луцьку і доручив правоохоронцям терміново вжити всіх заходів для розслідування цього інциденту і встановлення винних, а СБУ заявило, що такі провокації як обстріл консульства Польщі в Луцьку вигідні тільки Російській Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA