КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ (QHA) -

В ніч з 26 на 27 червня внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру) було повалено 147 дерев, пошкоджено 66 покрівель житлових будинків і два об'єкти соціально-побутової сфери у Київській, Хмельницькій та Черкаській областях, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

У двох населених пунктах Київської області (села Липовець Миронівського району і Зеленьки Кагарлицького району) ураганом повалило 80 дерев, були пошкоджені шиферні та металеві покрівлі на 66-и приватних житлових будинках.

У місті Кам'янець-Подільському Хмельницької області повалено 70 дерев, пошкоджені шиферні дахи на двох загальноосвітніх школах (в селах Княжпіль та Кам'янка) і будівля сільської ради у Кам'янці. Користувачі Мережі повідомляють, що найсильніше постраждав Новопланівський міст. Через негоду рівень води в річці різко піднявся, і вона почала переливатися через міст — в результаті утворився штучний водоспад.

У двох районах Черкаської області повалено 18 дерев (с. Ліпляве, с. Грищенці, с. Литвинець Канівського району та с. Оксанине Уманського району), в результаті чого загинула одна людина (дівчина 1999 р.н.).

Крім того, через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 86 населених пунктів у трьох областях: у Хмельницькій — 32, у Черкаській 32 і у Вінницькій 22 населених пунктів.

Над відновленням електропостачання працюють бригади обленерго.

До ліквідації наслідків негоди було залучено 68 осіб та 19 одиниць техніки, зокрема 37 людей особового складу та 9 одиниць техніки від ДСНС.

ФОТО: ДСНС

QHA