ФЕОДОСІЯ / КЕФЕ (QHA) -

11 грудня так званий суд міста Феодосії в окупованому Криму почне розглядати справу кримського активіста Сулеймана Кадирова про відповідальність за коментар до відеоролика у соціальній мережі.

ФСБ інкримінує йому злочин відповідно до ч. 2 ст. 280.1 (публічні заклики в мережі Інтернет до порушення територіальної цілісності РФ).

Незважаючи на те, що проведені в рамках слідства експертизи не підтвердили наявності у коментарі Сулеймана Кадирова подібних закликів, він не розраховує на виправдувальний вирок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 11 грудня відбудеться засідання суду Феодосії у тимчасово окупованому Криму з "кримінальної справи" Сулеймана Кадирова.

QHA повідомляло, що 24 жовтня в анексованому Криму кримського татарина Сулеймана Кадирова, якого підозрюють у тероризмі, викликали до так званого управління ФСБ РФ по Криму для "ознайомлення з матеріалами справи".

18 жовтня ФСБ в окупованому Криму висунула звинувачення підозрюваному в тероризмі громадському активісту Сулейману Кадирову. 11 жовтня відкрили кримінальну справу. Кадирову інкримінують ч. 2 ст. 280.1 Кримінального Кодексу Російської Федерації ("публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації, зокрема інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу Інтернет").

QHA