СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

9 жовтня у 13:00 у так званому Верховному суді Криму відбудеться засідання у справі Рустема Ісмаїлова, якого звинувачують в організації та участі у діяльності організації «Хізб ут-Тахрір».

Про це повідомила дружина Ісмаїлова, Фатма Ісмаїлова, на своїй сторінці у Facebook.

— У понеділок, 9 жовтня, у Верховному суді Криму о 13:00 відбудеться суд над моїм чоловіком Ісмаїловим Рустемом, написала вона.

Раніше QHA повідомляло, що фігурант «сімферопольської п'ятірки», один із заарештованих у так званій «справі Хізб ут-Тахрір», Рустем Ісмаїлов вперше за 10 місяців зустрівся із дружиною. Зустріч відбулася в СІЗО Сімферополя.

Нагадаємо, заарештовані 12 жовтня 2016 року у «сімферопольській справі Хізб ут-Тахрір» Теймур Абдуллаєв, Узеїр Абдуллаєв, Еміль Джемаденов, Рустем Ісмаїлов та Айдер Саледінов звинувачуються за ст. 205.1 і 205.5 КК РФ в організації та участі у діяльності організації Хізб ут-Тахрір, визнаної в Російській Федерації терористичною.

Так звана «справа Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями-мусульманами у Криму. Під приводом підозри у тероризмі, називаючи свої репресивні операції боротьбою з екстремізмом, силовики вриваються в оселі, проводять незаконні обшуки та затримання.

QHA