МОСКВА (QHA) -

Засідання Московського міськсуду, на якому буде розглянуто клопотання про продовження арешту незаконно утримуваного у Москві журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка, відбудеться в понеділок, 25 вересня.

Про це повідомив його адвокат Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook.

— У понеділок, 25 вересня, о 10:30 у Московському міському суді відбудеться розгляд клопотання слідства про продовження терміну утримання під вартою мого підзахисного, українського журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого за ст. 276 КК РФ, написав Фейгін.

Нагадаємо, власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка, з порушенням міжнародних правил, затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення у «шпигунстві».

У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву. Термін утримання Романа Сущенка під вартою було продовжено до 30 вересня.

Як повідомляло раніше QHA, 9 серпня адвокат ув'язненого у Москві українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що домігся для свого підзахисного, що утримується у Лефортово, нового побачення з дружиною і дочкою.

QHA