КИЇВ (QHA) -

Українським правозахисникам, затриманим сьогодні у «буферній зоні» між окупованою територією Криму і материковою Україною, виписали адміністративні штрафи. Про це в Фейсбуці повідомив російський журналіст Антон Наумлюк.

— У буферній зоні на адмінкордоні затримали українських правозахисників з Crimean Human Rights Group, які моніторили роботу українських КПП, але чомусь виїхали до буферної зони. Там їх зупинили російські прикордонники, зажадали документи, потім відвезли до Армянська, де складають зараз протокол. Очевидно, за 18.2 КоАП, що тягне «попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів з адміністративним видворенням за межі Російської Федерації або без такого». Виписали всім штрафи, — написав Наумлюк.

У коментарі кореспонденту QHA журналіст уточнив місцезнаходження правозахисників.

— Як я розумію, їх ще тримають в Армянську. Перевіряють щось, — повідомив Антон Наумлюк.

Нагадаємо, що сьогодні на адмінкордоні з Кримом співробітники ФСБ затримали двох правозахисників з Кримської правозахисної групи Group Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна, а також співробітника офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини. Правозахисники поїхали на адмінкордон із окупованих Кримом, щоб провести моніторинг пунктів пропуску з українського боку.

ФОТО: інтернет

QHA