КИЇВ (QHA) -

У Києві відбувся другий півфінал національного відбору на Євробачення-2017. За результатами глядацького і суддівського голосування черговими фіналістами стали виконавці ILLARIA і ROZHDEN, передає кореспондент QHA.

Загалом на сцені Палацу культури «КПІ» сьогодні виступили вісім виконавців: LETAY, Міла Нітіч, ​​KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Рanivalkova й ILLARIA. Оцінювали виступи продюсер Костянтин Меладзе, переможниця Євробачення-2016 Джамала й артист Андрій Данилко. В ефірі каналів СТБ і UΛ: Перший українці могли стежити за ходом півфіналу і голосувати за улюблених музикантів.

Судді відзначили, що цьогорічний нацвідбір відрізняється від попередніх великою кількістю нових перспективних учасників, які виконують музику різних напрямків. Кожен з них може гідно представити нашу країну на конкурсі, проте останнє слово було за суддями і глядачами, голоси яких підсумовувалися.

Тільки 1 бал від суддів отримав LETAY, 2 бали дісталися Руслану Кузнєцову, 3 бали - Мілі Нітіч, ​​DETACH отримав від журі 4 бали, 5 балів - AGHIAZMA. Оцінка в 6 балів дісталася Panivalkova. Найвищі бали отримали ILLARIA і ROZHDEN - 7 і 8 відповідно.

У свою чергу, глядацькі симпатії розподілилися таким чином: LETAY (1 бал), AGHIAZMA (2 бали), Міла Нітіч (3 бали), Panivalkova (4 бали), ROZHDEN (5 балів), DETACH (6 балів), Руслан Кузнєцов ( 7 балів) та ILLARIA (8 балів).

Загальний результат голосування визначив двох виконавців, які продовжать боротьбу за місце на Євробаченні від України, - повторимо, це ROZHDEN і ILLARIA.

Ім'я артиста, який виступить під прапором України на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2017, що відбудеться в Києві в травні, стане відоме на фіналі нацвідбору 25 лютого.

Як повідомляло раніше QHA, 30 січня Україна затвердила слоган і логотип Євробачення-2017. Слоганом пісенного конкурсу стала фраза Celebrate Diversity, яка перекладається як «Шануймо різноманітність». Логотип, основою для якого послужило традиційне українське намисто, символізує, що кожен з нас унікальний, але всіх об'єднує любов до музики.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2016 у Стокгольмі виграла українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала з піснею «1944», присвяченою депортації кримських татар. За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Після її перемоги Україна як переможець конкурсу отримала право організувати Євробачення в 2017 році.

QHA