КИЇВ (QHA) -

У суботу, 4 лютого, у Києві відбувся перший півфінал національного відбору на Євробачення-2017. За результатами глядацького та суддівського голосування першими фіналістами стали TAYANNA і «Сальто назад», передає кореспондент QHA.

Всього на сцені Палацу культури «КПІ» учора виступили вісім виконавців: СКАЙ, Рома Веремейчик і група LUMIERE, Monochromea, Laliko, «Сальто назад», MamaRika, TAYANNA, Арсен Мірзоян. Судили їх продюсер Костянтин Меладзе, переможниця Євробачення 2016 Джамала і артист Андрій Данилко.

— Головне, щоб пісня була щирою, а виконавець вірив у перемогу України. І тоді все вийде. Я бажаю всім удачі, — сказала перед початком виступів Джамала.

Костянтин Меладзе відзначив, що до нацвідбору пройшли найперспективніші виконавці.

Кожному із тих, хто виступав, був привласнений номер від 1 до 8 — номери служили кодами, за якими глядачі в прямому ефірі каналів СТБ і UΛ: Перший голосували за своїх улюбленців. Після цього голоси глядачів і суддів підсумовувалися.

Тільки 1 бал від суддів отримала Laliko, 2 бали дісталися Lumiere, 3 бали — Monochromea. Арсен Мірзоян отримав від журі 4 бали, 5 балів — MamaRika. Оцінка у 6 балів дісталася групі SKAI. Найвищі бали отримали TAYANNA і «Сальто назад» — 7 і 8 балів відповідно.

У свою чергу, глядацькі симпатії розподілилися таким чином: Laliko (1 бал), Monochromea (2 бали), Lumiere (3 бали), MamaRika (4 бали), SKAI (5 балів), «Сальто назад» (6 балів), Арсен Мірзоян (7 балів) і TAYANNA (8 балів).

Загальний результат голосування визначив двох виконавців, які продовжать боротьбу на місце на Євробаченні від України — повторимо, це TAYANNA і «Сальто назад».

Ім'я артиста, який виступить під прапором України на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2017, який відбудеться у Києві в травні, стане відомо на фіналі нацвідбору 25 лютого.

QHA