КИЇВ (QHA) -

Український радіосигнал з телерадіовежі, встановленої в селі Чонгар на адмінмежі з окупованим Кримом, досягає передмістя Судака у південно-східній частині півострова.

Про це повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook.

— Сканування радіоефіру у Грушівці (Суук-Сала), що рощташована неподалік від Судака, у південно-східній частині кримського півострова, вказує, що на 100.7 МГц мовить українське радіо  UA: суспільне («Українське радіо»).

Він також нагадав, що «Українське радіо» можна слухати у Криму на середніх хвилях, на частоті 549 кГц.

10 українських радіомовників доступні на півострові завдяки супутниковому мовленню. Також українські радіостанції мовлять онлайн, зокрема через додатки для смартфонів.

Нагадаємо, 17 березня 2017 року у Херсонській області в селі Чонгар біля адмінмежі з Кримом відкрили 150-метрову телекомунікаційну вежу, яка забезпечить трансляцію українських телевізійних і радіосигналів на територію тимчасово окупованого півострова і на південні райони області.

Як повідомляло QHA, в Україні в тестовому режимі розпочало роботу нове кримськотатарське радіо «Radio HAYAT». Мовлення вже йде на частоті 103,5 FM у прикордонному з Кримом районі — Каланчацькому, на території Херсонської області України. Найближчим часом планується запуск роботи радіо і на Чонгарі, щоб покрити прилеглі з Кримом території і сам Крим.

ФОТО: інтернет

QHA