КИЇВ (QHA) -

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила українським телеканалам «Інтер» і «СТБ» позапланові перевірки через програми, що транслювалися в новорічні свята.

Про це повідомили у прес-службі Нацради.

Підставою для перевірки є трансляція фільмів, в яких грають актори, внесені до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

«Інтер» 1 січня показував в ефірі фільми за участю Олега Табакова і Валентини Тализіної «Москва сльозам не вірить» та «Іронія долі, або З легкою парою!».

Телеканал «СТБ» демонстрував у своєму ефірі «Кавказьку полонянку, або Нові пригоди Шурика», «Іронію долі, або З легкою парою!» «Москва сльозам не вірить», «Любов і голуби» за участю Наталії Варлей, Валентини Тализіної, Олега Табакова і Олександра Михайлова.

Член Нацради Сергій Костинський у Facebook додав цитати Табакова і Тализіною стосовно їхньої позиції щодо України.

Валентина Тализіна: «Вони розперезалися там. Я пам'ятаю війну — це страшно. Тому у мене не було сумнівів, що треба підписати звернення. Вся бідна Україна зараз розтерзана. Я вважаю, що позиція Росії щодо Криму правильна».

Олег Табаков: «Але все сталося справедливо. Якби наші українські брати були б розумніші, вони не стали б дискутувати на цю тему. Навпаки, треба було сказати: «Вибачте нас, Христа ради! Ми на халяву купилися». Тому що ніякого відношення Крим до України залежної і незалежної не має».

Нагадаємо, раніше Нацрада вже перевіряла СТБ через трансляцію передачі "Битва екстрасенсів", в якій брав участь військовослужбовець РФ, що «служив» на Донбасі.

Також у Нацраді зазначили, що на трансляцію передачі активно відреагувала глядацька аудиторія і медіаспільнота, висловивши своє обурення.

QHA