КИЇВ (QHA) -

У середу, 22 лютого націоналістичні організації Національний корпус, Свобода і Правий Сектор зібралися на Майдані Незалежності, щоб пройти ходою до Адміністрації президента та Верховної Ради, повідомляє з місця подій кореспондент QHA.

10.30: Колона підійшла до будівлі ВРУ, учасники мітингу вигукують патріотичні гасла. У натовпі помічені народні депутати Андрій Іллєнко, Олег Тягнибок і Андрій Мельничук. Активісти винесли до будівлі Національного Банку величезну бутафорську цукерку.

— Ми хочемо передати Петру Олексійовичу цукерку, ціна якої дуже велика три роки війни.

10.10: Націоналісти заявили про плани влаштувати мітинг під Верховною Радою, протестуючи проти вимог МВФ і мораторію на продаж землі.

10.00: На Майдані Незалежності зібралося близько 3000 патріотів, які пізніше рушили вулицею Інститутською до Адміністрації президента.

Нагадаємо, 22 лютого 2014 року на ранковому засіданні Верховної Ради було оголошено, що президент Янукович напередодні увечері покинув Київ. За кілька годин Верховна Рада прийняла постанову, в якій заявила, що Янукович «в неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень» і не виконує свої обов'язки, а також призначила дострокові президентські вибори на 25 травня 2014 року.

ФОТО: QHA

QHA