КИЇВ (QHA) -

У ніч на 9 вересня правоохоронці затримали колону, яка їхала зустрічати Михеїла Саакашвілі. Про це у Facebook повідомляє Штаб блокади торгівлі з окупантами, активісти якого перебувають у колоні.

Згідно з повідомленням, колона їхала з табору Штабу блокади через Київ на КПП «Краковець» та була затримана на в'їзді у Бровари.

— Автоматники не дають вийти з машин, незаконно вимагають провести обшук машин і людей. Постанови суду у спецназу немає. Кажуть, що зроблять «потім». Хлопці побоюються, що при спробі незаконного обшуку їм можуть щось підкинути, розповіли активісти.

Як відомо, 26 липня президент Петро Порошенко позбавив Михеїла Саакашвілі українського громадянства. За даними Адміністрації президента, причиною такого рішення стало надання Саакашвілі недостовірної інформації при оформленні заяви на громадянство (у Грузії на Саакашвілі порушено чотири кримінальні справи, зокрема про розтрату бюджетних коштів і перевищення службових повноважень).

21 серпня Саакашвілі заявив про намір 10 вересня повернутися в Україну з Польщі через пункт пропуску «Краковець».

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів України запит про екстрадицію колишнього президента Михеїла Саакашвілі.

ФОТО: інтернет

QHA