КИЇВ (QHA) -

Націоналісти з організації "Національні дружини" заявили, що взяли під охорону телеканал ZIK, щоб "захистити свободу слова". Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті організації у Facebook.

Відзначається, що чинна влада на чолі з президентом "розпочала монтаж репресивної машини і побудову власної антиукраїнської монополії на свободу слова".

— Національні дружини заявляють про свою готовність допомагати будь-яким українським ЗМІ, які відчувають на собі тиск з боку влади. Національні дружини отримали інформацію про те, що телеканал ZIK виявився заручником недобросовісних інтриг Банкової та опозиції — готуються провокації, жертвами яких можуть стати прості журналісти, працівники та гості телеканалу, або навіть випадкові перехожі, — йдеться у заяві.

На думку представників "Національних дружин", правоохоронці самоусунулися від відповідальності.

QHA писало, що колектив телеканалу ZIK заявив, що на канал готується атака з метою його захоплення, і за цим стоїть Адміністрація президента України.

У прес-службі ZIK відзначили, що «силове захоплення Жовтневого палацу, де дислокується телеканал, може статися у будь-який момент».

QHA