КИЇВ (QHA) -

Наступний рівень пенсійної системи обов'язково запрацює з січня 2019 року, заявила у Києві під час засідання круглого столу народний депутат України Наталія Веселова, передає кореспондент QHA.

— Були визначені дедлайни і ми їх успішно долаємо, — заявила Веселова.

На її думку, є низка важливих питань, які потрібно вирішити у 2018 році, оскільки наступного року почнуться вибори і реформа, можливо, буде відсунута.

— У 2019 році, коли будуть вибори, буде вже не до цього. Тому зараз саме той час, коли потрібно з холодною головою ухвалювати рішення, — вважає народний депутат.

Валентина Кудіна, генеральний директор розвитку соціального страхування Міністерства соціальної політики України з упевненістю заявила, що з цього питання є дорожня карта, і нею успішно рухаються.

— Все йде до того, що до кінця року будуть вирішені усі питання, і з 2019 року другий рівень пенсійної реформи запрацює, — вважає вона.

Нагадаємо, що указ президента про пенсійну реформу і трирівневу пенсійну систему був підписаний ще 20 років тому. Усі ці роки ведуться дискусії щодо того, яку модель, спираючись на світовий досвід, найкраще застосувати в Україні.

QHA