КИЇВ (QHA) -

Звинувачений судом у зловживанні службовим становище екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насиров приніс свої вибачення за показану ним на засіданні суду у власній справі слабкість у вигляді поганого самопочуття. Він пообіцяв співпрацювати зі Спеціальною антикорупційною прокуратурою і НАБУ в рамках слідства і тримати громадськість у курсі ходу слідства. Про це він розповів на своїй сторінці в Фейсбук.

— По-перше — я хотів би вибачитися, особливо перед жінками... Хворіти — погано, тим паче недобре показувати слабкість у такій гарячій ситуації. Як то кажуть, все, що не вбиває нас, — робить нас сильнішими. З сьогоднішнього дня буду коментувати мою співпрацю з НАБУ і САП, — повідомив Насиров.

Нагадаємо, 22 червня 2016 року НАБУ і САП викрили схему з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ВАТ «Укргазвидобування», у результаті дії якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

На початку березня 2017 року у «газовій справі Онищенка» став фігурувати глава ДФС Роман Насиров, йому інкримінували злочин за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). 9 березня Насирову оголосили рішення суду: він був заарештований на два місяці з правом внесення застави.

16 березня стало відомо, що дружина Романа Насирова внесла за нього заставу розміром 100 млн грн.

ФОТО: інтернет

QHA