КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Микола Княжицький готовий взяти на поруки опозиційного азербайджанського журналіста Фікрета Гусейнова, якого затримали в аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляє кореспондент QHA, про це заявив адвокат журналіста Дмитро Мазурок на сьогоднішньому засіданні Апеляційного суду Київської області, в ході якого розглядається справа Гусейнова.

Адвокат Гусейнова зазначив, що журналіст переслідується азербайджанською владою за опозиційні переконання, і додав, що в разі повернення Гусейнова в Азербайджан його там можуть очікувати тортури.

Раніше QHA повідомляло, що у Києві на підставі «червоної картки» від Інтерполу затримали двох опозиційних журналістів — з Узбекистану та Азербайджану.

Фікрет Гусейнов був затриманий 14 жовтня Державною прикордонною службою в аеропорту "Бориспіль" під час посадки на рейс до Дюссельдорфу. 17 жовтня Бориспільський районний суд заарештував його на 18 діб з метою подальшої екстрадиції до Азербайджану, де Гусейнов нібито хотів організувати нелегальну міграцію деяких громадян республіки.

QHA